Lux Leather Wallet

Delivery time:
3 days

Kožená peněženka LUX Premium je špičkový výrobek z řady Tlustý Premium. Peněženka je velmi jemná, tenká a elegantní. Show more

New!
Colours may slightly vary from reality according to your display calibration
We are ready to assist you in videocall, please use Whatsapp or Messenger:Lux Leather Wallet

Show detailed infoShow detailed info
No Embossing
No Embossing

help more info.
Monogramming
Monogramming
+ EUR 19.00

help more info.
Price
EUR 149
Product Description

Kožená peněženka LUX Premium na karty i na mince

Tenká, luxusní a jemná pánská peněženka Lux z řady Tlustý Premium je luxusní kožený výrobek nejvyšší třídy a kvality. Je vyrobena ze špičkové telecí kůže s přírodním zrnem, pocházející z německé koželužny Perlinger, která je dvorním dodavatelem módního domu Hermés.

Tato luxusní peněženka poteší i ty nejnáročnější zákazníky. Je to výrobek z kategorie Fine leather, jemný, propracovaný ve všech ohledech. Tato peněženka je k dispozici v limitované kolekci a na výběr je pouze z několika barev. Šití je vždy laděno do barvy kůže.  Tyto peněženky jsou k dispozici pouze v několika desítkách kusů od barvy. Pokud jsou vyprodány, nelze je objednat. Materiál této kvality je pro běžnou produkci nedostupný.

Peněženka LUX je oblíbený typ businessové peněženky -  je velmi tenká, velmi jemně zpracovaná a hodí se do náprsní kapsy saka. Nedoporučujeme tuto peněženku nosit v zadní kapse kalhot.

Tato varianta je na 4 karty, obsahuje mincovík a dva oddíly na bankovky. 

Výbava:

  • Mincovník
  • 4 kapsy na karty
  • 2 oddíly na bankovky
Specifications

Rozměry peněženky LUX jsou: 12x9 cm (zavřená), 22x9 cm (rozevřená).

Tato peněženka je na 4 karty, má mincovník a dva oddíly na bankovky.

Tento výrobek je vyroben velmi jemně a díky tomu má na rozdíl na naší Lux peněženky o jedno místo na karty navíc.

Peněženka Lux Premium je velmi lehká a štíhlá, zároveň Vám díky kvalitním materiálům bude při dobrém zacházení sloužit klidně 5-10 let.

 

Additional Information

Upozornění: Tento výrobek je vyroben z jemných materiálů a je v kategorii Fine Leather. Vzhledem k jemnosti zpracování a charakteru materiálu na tento výrobek neposkytujeme doživotní záruku. Při dobrém zacházení a péči Vám ale tato peněženka bude sloužit také dlouhá léta. 

 

Alternative products