Lux Leather Card Case

Delivery time:
3 days

Kožená business peněženka je luxusní kožený výrobek nejvyšší třídy a kvality z nové řady premium peněženek. Je vyrobeno ze špičkové hovězí kůže s přírodním zrnem, pocházející z tradiční koželužny na severu Itálie, která je dvorním dodavatelem světových modních domů. Show more

New!
Colours may slightly vary from reality according to your display calibration
We are ready to assist you in videocall, please use Whatsapp or Messenger:Lux Leather Card Case

Pick a color
Show detailed infoShow detailed info
Mexico - cognac
Mexico - cognac

help more info.
Mexico - navy
Mexico - navy

help more info.
Show detailed infoShow detailed info
No Embossing
No Embossing

help more info.
Monogramming
Monogramming
+ EUR 19.00

help more info.
Price
EUR 109
Product Description

Business kožená peněženka

Tato kožená peněženka je luxusní kožený výrobek nejvyšší třídy a kvality z nové řady premium peněženek. Je vyrobena ze špičkové hovězí kůže s jemným přírodním zrnem, pocházející z tradiční koželužny na severu Itálie, která je dvorním dodavatelem světových modních domů.

Je to výrobek z kategorie Fine leather, jemný, propracovaný ve všech ohledech. Hodí se skvěle jako peněženka do kapsy kalhot, do saka nebo i do dámské kabelky.

Tato peněženka je k dispozici v limitované kolekci a na výběr je pouze z několika barev. Šití je vždy laděno do barvy kůže. Tyto peněženky jsou k dispozici pouze v několika desítkách kusů od barvy. Pokud jsou vyprodány, nelze je objednat. Materiál této kvality je pro běžnou produkci peněženek nedostupný.

Peněženka má 8 oddílů na karty, mincovník, speciální kapsičku na fotku či průkaz a větší přihrádku na bankovky. Peněženka má uvnitř tzv. překlad, díky kterému pojme takovém množství kapes na karty a zároveň není nijak tlustá. 

Peněženka je tenká, elegantní a praktická. Hodí se tak skvěle jak do kalhot, tak do kapsy od saka. Pohodlně se vejde i do malé kabelky či psaníčka.

Specifications

Rozměry peněženky : 10,5 cm výška, 10 cm délka (21 cm otevřená), 2 cm šířka.

 

Peněženka má klasický střih, podobně jako na Classic nebo Lux peněženka. Je vyrobená z prémiové kůže, kterou používají světoznámé modní značky.   

Kůže je silná přesně tak, aby se peněženka nemohla roztrhnout a současně si udržela lehkost a jemnost. Useň je navíc velmi měkká a příjemná na omak. Navíc díky své jemné přírodní kresbě - struktuře na povrchu - dodá každému kusu jedinečný vzhled.

Additional Information

Upozornění: Tento výrobek je vyroben z jemných materiálů a je v kategorii Fine Leather. Vzhledem k jemnosti zpracování a charakteru materiálu na tento výrobek neposkytujeme doživotní záruku. Při dobrém zacházení a péči Vám ale tato peněženka bude sloužit také dlouhá léta. 

Na peněženku Vám rádi vyrazíme monogram a uděláme tak z peněženky naprosto unikátní dárek.

Razíme nejčastěji iniciály jména a příjmení, a to do pravého dolního rohu. Peněženky s vyrytým monogramem nebo jménem se hodí jako skvělý dárek na Vánoce, na narozeniny nebo k různým výročím pro Vaše zaměstnance, kolegy, kamarády anebo pro Vaše nejbližší, kteří si na Vás vzpomenou pokaždé, když si ji vezmou do ruky. I monogram nebo logo Vám rádi na peněženku umístíme dle Vašeho přání. 

 

Related Products
Alternative products