Ejem Leather Handbag

Delivery time:
8 weeks

Nadčasová luxusní kožená kabelka Ejem

Elegantní nadčasová luxusní kabelka je pojmenovaná po panu Ejemovi, který ji kdysi nechal vyrobit pro svou paní. A protože se moc líbila, rozhodli jsme se, že ji zařadíme do našeho sortimentu.

Kabelka Ejem se hodí pro dámy, které mají formální zaměstnání (právničky, daňové poradkyně) a pro ženy podnikatelky, které potřebují zkrátka velkou kabelku, aby ji mohly s sebou nosit i na ty nejnáročnější schůzky a zároveň, aby se hodila i k méně formálnímu outfitu do města. Kabelka je určená na nošení v ruce, nebo na přání prodloužíme držátka pro nošení přes rameno.

Colours may slightly vary from reality according to your display calibration
We are ready to assist you in videocall, please use Whatsapp or Messenger:Ejem Leather Handbag

Show detailed infoShow detailed info
Liscio Black
Liscio Black

help more info.
Liscio Brown
Liscio Brown

help more info.
Liscio Grey
Liscio Grey

help more info.
Liscio Cognac
Liscio Cognac

help more info.
Liscio Blue
Liscio Blue

help more info.
Liscio Navy Blue
Liscio Navy Blue

help more info.
Liscio Bordeaux
Liscio Bordeaux

help more info.
Show detailed infoShow detailed info
Future - šedá
Future - šedá

help more info.
Future - hnědá
Future - hnědá

help more info.
Future - červená
Future - červená

help more info.
Future - modrá
Future - modrá

help more info.
Lněná podšívka
Lněná podšívka

help more info.
Show detailed infoShow detailed info
No Embossing
No Embossing

help more info.
Monogramming
Monogramming
+ EUR 19.00

help more info.
Words And More
Words And More
+ EUR 30.00

help more info.
Small Logo (up to 5cmx5cm)
Small Logo (up to 5cmx5cm)
+ EUR 35.00

help more info.
Large Logo (up to 10cmx10cm)
Large Logo (up to 10cmx10cm)
+ EUR 40.00

help more info.
Price
EUR 759
Product Description

Elegantní kabelka, která Vás bude doprovázet i na ty nejnáročnější schůzky. Je vyrobená z vysoce kvalitních italských třísločiněných usní a je podšitá pevnou lněnou podšívkou ve smetanové barvě. Hlavní prostor je zajištěn zipem od Švýcarské značky RIRI, které dodává zipy značce jako DIOR a CHANEL.

Do kabelky se vejde 13" Notebook. V základní výbavě má kapsu na notebook, nebo tablet a vnější i vnitř kapsu se zipem. Pod vnitřní kapsičkou se zipem je volná kapsa na drobnosti a mobilní telefon iPhone SE.

Kabelka je určená na nošení v ruce, nebo na přání prodloužíme držátka pro nošení přes rameno.

Velikost:

Vnější rozměry - 42 x 17 x 32 cm

Výbava:

kabelka je vybavena vnitřní kapsou na zip na nějaké drobnosti a uprostřed má velkou kapsu na zip, např na tablet či diář.

Na přáni lze kabelku rozšířit kapsou na mobil, na tužky a podobně, jak jste u nás zvyklý.

Ražba:

na přání Vám vyrazíme i monogram nebo firemní logo - znění monogramu pište do poznámky. Ražba bude umístěna do vnitřní strany na prostřední kapsu, po domluvě jinak.

Pro vyražení Vašeho vlastního loga potřebujeme přesné podklady nakreslené ve vektorových křivkách, zaslané v PDF a otevřené pro následnou úpravu před výrobou.

Dotazy pro ražbu zasílejte prosím na michal.palicka@romantlusty.cz

 

 

 

Specifications

Její rozměry jsou: 42 x 17 x 32 cm.

Tato dámská kabelka je vyrobená z vysoce kvalitních italských třísločiněných usní a je velice prostorná. Je koncipována jako dvouprostorová (s dvěma oddělenými vnitřními prostory). Uprostřed najedete jednu zabezpečenou kapsu na zip (pro tablet nebo telefon či jiné cennosti), po stranách je taktéž další vnitřní kapsa na zip pro doklady či jiné drobné předměty. Z vnějšku je pak další zabezpečená kapsa na zip.

Do kabelky se vejde bez problému 13" notebook.

Všechny zipy pochází z věhlasné švýcarské dílny značky Riri, která je výrobou zipů proslulá. Proto se ostatně tento typ zipů používá i na nejluxusnější výrobky od nejznámějších světoznámých značek (Louis Vuitton, Dior). Tím je zaručeno, že se Vám na kabelce nic nerozbije ani po několikaletém každodenním používání. Ozdobné kování pro tuto kabelku si necháváme vyrábět ve specializované rodinné slévárně v Japonsku, která se této činnosti věnuje již po několik generací.

Vnitřek kabelky je vybaven lněnou podšívkou té nejvyšší kvality. Samotnou podšívku tvoří velmi odolný materiál z mikrovláken. Podšívka je k dispozici v několika barvách a je vysoce odolná vůči mechanickému opotřebení a neprodírá se, při zašpinění se navíc velmi dobře čistí.

Tato luxusní kabelka je designována a vyrobena tak, aby Vám bez problému vydržela sloužit při dobrém zacházení 5 a více let.

Luxusní kožená kabelka vyrobená na míru

Na výběr máme spoustu barev, kabelku si můžete nakonfigurovat přesně podle Vašich představ. Nejlépe vypadá v černé, tmavě modré, zelené nebo ve výrazné červené barvě. S výběrem vhodných dekorativních prvků a barevných kombinací Vám velice rádi poradí naši profesionální designéři a designérky.

Additional Information

Ražba monogramu nebo loga na luxusní koženou kabelku Ejem

Na kabelku Vám rádi vyrazíme monogram, nějaký delší text, firemní logo, rodinný erb či na něj umístíme nějaké krátké věnování pro obdarovaného a uděláme tak z kabelky naprosto unikátní dárek. Na kabelku Ejem razíme nejčastěji iniciály jména a příjmení. Kabelka Ejem s vyrytým monogramem nebo jménem se skvěle hodí jako dárek pro Vaše milované slečny a dámy, kterým tak můžete věnovat opravdu krásnou a zároveň velmi osobní věc. Díky ní si obdarovaná žena na Vás vzpomene s láskou pokaždé, když si kabelku Ejem vezme do ruky. I monogram nebo logo Vám rádi na kabelku umístíme dle Vašeho přání. Pro vyražení Vašeho vlastního loga potřebujeme přesné podklady nakreslené ve vektorových křivkách, zaslané v PDF a otevřené pro následnou úpravu před výrobou raznice.

Dotazy pro ražbu zasílejte prosím na palicka@brasnarstvitlusty.cz.

Doživotní záruka

Na všechny naše kožené dámské kabelky poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám na peněžence cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně ji opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.

Check out:
Women's Collection